środa, 2 kwietnia 2014

Warsztaty plastyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grzegorzowicach

Warsztaty z robienia ozdób wielkanocnych miały swoją kontynuację w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grzegorzowicach, gdzie uczestnicy spotkania spędzili czas na przygotowaniu ozdób wielkanocnych z drewna

Zarząd Stowarzyszenia zorganizował warsztaty plastyczne z wykonywania ozdób wielkanocnych. Pierwsza część odbyła się  12 marca w Domu Kultury w Krzanowicach, na którą przybyło 30 członków,  w tym niepełnosprawna młodzież. Ozdoby wykonywane były z masy solnej, a także z siana i wielu różnorodnych dodatków.
Natomiast druga część warsztatów odbyła się 1 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grzegorzowicach gdzie członkowie Stowarzyszenia zostali zaproszeni przez Panią Edytę Reichel i Panią Krystynę Mandrysz. Opiekunami grupy byli Pani Agnieszka Lubina i Pan Marek Grzebyk. Pani Dyrektor Mariola Ciszek udostępniła nam salę, w której członkowie Stowarzyszenia poznali technikę wykonywania ozdób z drewna. Pod czujnym okiem pań Edyty Reichel, Magdaleny Nowakowskiej i Edyty Przybyły każdy uczestnik wykonał zajączka z drewna. 
Dzięki wsparciu Pana Burmistrza Krzanowic - Manfreda Abrahamczyka, który zapewnił transport na miejsce, wszyscy zainteresowani członkowie Stowarzyszenia mogli uczestniczyć w tych ciekawych warsztatach.

Bardzo dziękujemy wszystkim za spotkanie w przyjaznej atmosferze, troskę o członków Stowarzyszenia i piękny czas wypełniony twórczą pracą.
Uczestnicy warsztatów prezentują własnoręcznie wykonane ozdoby